PES – 12 – konferencja PL

Postępy w Elektrotechnice Stosowanej

logo_pes12
Kościelisko, 25 ÷ 30 czerwca 2017 r.


 

O konferencji

 

Komunikaty

 

Rejestracja

 

Dla Autorów

 

Program Konferencji

 

Komitet Organizacyjny

 

Streszczenia

 

Lokalizacja

 

Archiwalne konferencje PES

 

ikona_UK

 

 

 

 

 

 

 

trona11

Już po raz dwunasty kierujemy do Państwa serdeczne zaproszenie do uczestnictwa w konferencji naukowo – technicznej „Postępy w Elektrotechnice Stosowanej” PES-12.

Konferencja ta, organizowana tradycyjnie przez Oddział Warszawski PTETiS, jest jedną z nielicznych podkreślających użytkowy charakter oraz praktyczne zastosowania elektrotechniki. Pragniemy, by proponowana przez nas forma sprzyjała efektywnej promocji elektrotechniki, integracji oraz wymianie doświadczeń środowisk naukowych z obszaru całego kraju. Niesłabnąca popularność konferencji PES jest dla nas źródłem satysfakcji oraz czynnikiem motywującym do dalszego działania. Kontynuując nawiązaną w roku 2016 współpracę z IEEE pragniemy podnieść atrakcyjność naszej oferty. Pozytywnie zrecenzowane prace zostaną umieszczone w bazie IEEE X-plore.

Tradycyjnie zapewniamy 5 dniowy pobyt u wrót Doliny Kościeliskiej, urozmaicony program naukowy i krajoznawczo-kulturalny oraz koleżeńską atmosferę sprzyjającą otwartej wymianie myśli i doświadczeń.

Zaproszenie pragniemy skierować szczególnie do Młodych Pracowników Nauki i Techniki. Możliwość prezentacji swoich dokonań oraz ich weryfikacja w gronie Znakomitych Profesorów jest istotnym czynnikiem wpływającym na jakość i szybkość realizacji zadań naukowych.

W roku 2016 niemal wszystkie wygłoszone referaty, po wprowadzeniu niezbędnych rozszerzeń i korekt, zostały nieodpłatnie opublikowane. Jesteśmy przekonani, że współczynnik ten uda się utrzymać i dlatego jeszcze raz zapraszamy do Kościeliska.